
801,36 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
Застосовується для пом'якшення води при підключенні до пральних машин, бойлерів, газових колонок, посудомийних машин та котлів.
Сприяє захисту нагрівальних елементів від накипу, важких металів та домішок.
Фільтр має три виходи для горизонтального та вертикального підключення.
Переваги:
Рекомендації: встановлюйте фільтр виключно на трубах подачі холодної води, передбачаючи встановлення зворотного клапана, який запобігає зворотному ходу води у фільтр.
Характеристики:
Комплектація:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота колбы | 16 см |
| Гарантія | 5 років |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Діаметр колби | 7 см |
| Максимальная температура | 40 °C |
| Максимальное рабочее давление | 12 Бар |
| Материал | Удароміцний пластик |
| Назначение | для бойлерів, пральних та посудомийних машин, газових котлів |
| Серия | Malavi |