

566,44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
У виробництві використовують якісні метали з високою антикорозійною стійкістю.
Радіатори вкриті термостійкою фарбою, яка з роками не лущиться і не вицвітає.
Робочий тиск 16 бар
Висота секції 430 мм.
Довжина секції 80 мм.
Глибина секції 80 мм
Міжосьова відстань підключення 350 мм
Вага секції 0,85 кг
Підключення бічне 1''
Тепловіддача секції (при T 70°С), Вт 140
]]>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aquavita |
| Вес | 0.85 кг |
| Цвет | Белый |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 років |
| Диаметр подключения | 1" |
| Країна-виробник товару | for EU |
| Межосевое расстояние | 350 мм |
| Рабочее давление | 16 бар |
| Тип радиатора | Секційний |