2 472,12 ₴
Напрямок обертання: проти годинникової стрілки (з боку двигуна).
Корпус насосної камери – чавун. Робоче колесо – полімеру. Втулка – нержавіюча сталь. Ведучий вал – металокераміка. Корпус статора – алюміній. Підшипники насоса – керамографіт.
Двигун - асинхронний однофазний 3 режими роботи (30-46-65Вт).
Подача: 50 л/хв
Температура рідини, що перекачується: від +10°С до +110°С
]]>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Suntermo |
| Вес | 2.7 кг |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота подачи | 4 м |
| Давление | 10 бар |
| Діаметр патрубків | 25/25 мм |
| Класс защиты | IP44 |
| Монтaжнaя длинa | 130 мм |
| Мощность | 220 В |
| Назначение | для систем опалення |
| Орієнтація валу двигуна | горизонтально |
| Тип | Циркуляційні насоси |