
987,84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
Встановлюється як перша система очищення води.
Захищає від забруднення та поломки побутові прилади, сантехніку, системи опалення.
Застосування: у системах холодного водопостачання.
Переваги: виготовлений із екологічно чистого, міцного пластику, стійкого до нагрівання.
Простий у монтажі, довговічний у використанні (при правильній експлуатації фільтр служить понад 10 років).
Нікельоване покриття заставної забезпечує тривалий захист від корозії.
Рекомендації: встановлюйте фільтр лише у приміщенні. Не допускайте експлуатації фільтра за низьких температур.
Після встановлення фільтра або тривалої перерви у використанні дайте воді протікати 5 хвилин.
Заміну картриджа можна здійснювати самостійно (залежно від ступеня забруднення).
Характеристики:
Комплектація:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота картриджу | 12,5 см (5") |
| Высота колбы | 18 см |
| Гарантія | 10 років |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Діаметр колби | 12,5 см |
| Максимальная температура | 40 °C |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Материал | Ударопрочный пластик |
| Номінальний потік | 20 л/хв. |
| Очищення | від механічних домішок, піску, іржі, вугільного пилу, органічних сполук та інших не розчинних домішок. |
| Применение | для холодної води |
| Робочий ресурс картриджу | 12 000 л. |
| Серия | ATLANTIC |
| Степень очистки | 5 мкм |
| Тип | фільтр для очищення води |