
917,28 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
Фільтр для очищення холодної води Santan Michigan 3PS - призначений для очищення холодної води від механічних забруднень та шкідливих домішок: піску, іржі, мулу, заліза, хлору та ін. шкідливих для організму людини речовин. Встановлюється як перша система очищення води. Захищає від забруднення та поломки побутові прилади, сантехніку, системи опалення.
Застосування: у системах холодного водопостачання.
Переваги: виготовлений із екологічно чистого, міцного пластику, стійкого до нагрівання. Простий у монтажі, довговічний у використанні (при правильній експлуатації фільтр служить понад 5 років).
Нікельоване покриття заставної забезпечує тривалий захист від корозії.
Характеристики:
Комплектація:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SANTAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота картриджу | 25,4 см (10") |
| Высота колбы | 30 см |
| Гарантія | 5 років |
| Диаметр подключения | 1" |
| Діаметр колби | 12.5 см |
| Максимальная температура | 40 °C |
| Максимальное рабочее давление | 8 Бар |
| Материал | Ударопрочный пластик |
| Номінальний потік | 20 л/хв. |
| Очищення | від механічних домішок, піску, іржі, вугільного пилу, органічних сполук та інших не розчинних домішок. |
| Применение | для холодної води |
| Робочий ресурс картриджу | 12 000 л. |
| Серия | Michigan |
| Степень очистки | 10 мкм |