


806,26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
Біметалічний радіатор оснащений:
- Сталевим сердечником товщиною 2,5 мм;
- корпусом з алюмінію товщиною 2,3 мм із чотирма конвекційними ребрами глибиною від 11 до 22,5 мм, пофарбованою порошковою фарбою білого кольору;
- сполучними сталевими ніпелями;
- Надійними прокладками між секціями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aquavita |
| Вес | 1.1 кг |
| Цвет | Белый |
| Материал | Биметалл |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр подключения | 1" |
| Країна-виробник товару | for EU |
| Межосевое расстояние | 350 мм |
| Період експлуатації | 12 років |
| Рабочее давление | 30 бар |
| Размер | 42х8х9, 6 см |
| Тип радиатора | Секційний |