Радіатор біметалічний ZEGOR 500х96 мм Біметалічний радіатор для опалення будинку чи квартири, це оптимальне рішення тепловіддачі та довговічності. Так як під час виробництва використовують унікальний метод лиття двох металів. Серцевина радіатора має безшовну конструкцію зі сталі, яка у свою чергу буде стійка до гідроударів, що продовжить термін служби, а зовнішня частина виконана з алюмінію, який забезпечить максимальну тепловіддачу, при цьому допоможе заощадити не жертвуючи витратами.
Класичний дизайн біметалічного радіатора ZEGOR 500х96 мм дає змогу встановлювати його в більшості сучасних інтер'єрів. А компактні розміри дозволяють розміщувати його під підвіконнями та в нішах, при цьому їх можна не закривати.
Данная позиция продается только в заводкой сборке - по 10 секций.
Скрутка или наборка согласовывается отдельно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.45 кг |
| Цвет | Белый |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 32 бар |
| Способ подключения | Боковое |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 557 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество секций | 1 |
| Межосевое расстояние | 500 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 180 Вт |